Obserwatorzy

poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Poznajcie proszę nasze nowe projektantki...

... pierwsza z nich jest Madzioza (kolejność alfabetyczna)


Oto co pisze o sobie:

"Scrapbooking...hmmm..zaczęło się dawno. Tak dawno, że mam wrażenie iż scrapuję od zawsze;) Ja, z zawodu nauczyciel nauki ścisłej-czyt. chemii - oddaję temu hobby niejedną noc;)
Uwielbiam różne formy scrapbookingu od małych jak tagi, zawieszki do dużych jak LO i albumy.Moim ulubionym scrapowym gadżetem jest...? SĄ; bradsy, alfabety wszelkiej maści,tasiemki w kropki i kratki, stemple ,dobrej jakości papiery do scrapbookingu, mgiełki,guziczki i...mogłabym tak wymieniać bez końca. Ściegi, przeszycia, szydełkowe dodatki, które sama wykonuję-to można bardzo często znaleźć w moich pracach. I białą dratwę;)
Lubię w pracach pokazać uniwersalnośc materiałów na których pracuję, dodatków, papierów czy mediów. Lubię nowe wyzwania-próbuję nowych technik i form co sprawia mi dużo radości. Nie rozstaję się z notesem gdzie kreślę projekty  i ze zdjęciami moich Córek, których mam..mnóstwo;) Scrapbooking to forma zachowania wspomnień i wyrażania siebie( jak również technika tworzenia ozdób, upominków), która daje mi ogromną radość i przyjemność już ponad..6 lat;)"

drugą Marzenka


Mam 24 lata, scrapuję od około 2 lat choć moja nieświadoma przygoda z tą dziedziną sztuki zaczęła się znacznie wcześniej. Spróbowałam, pokochałam i utonęłam... w papierach, stemplach, tekturkach, kwiatach, perełkach itd. Na szczęście mam zawsze obok siebie moją Mamę, która dzielnie mnie wspiera w moich poczynaniach na wszelkie możliwe sposoby. Odwiedzający mnie twierdzą, że mam swój styl.... zawijasy, pastele i delikatność to mój znak rozpoznawczy- tak mówią. I nie da się ukryć. Ponieważ kiedy konikiem są tematy ślubne to nie da się inaczej.
Mam nadzieję, że dzięki S&K będę mogła przedstawić Wam kilka ciekawych inspiracji, które pomogą zwłaszcza osobom początkującym.
Dziękuję za możliwość reprezentowania nowej, świetnie zapowiadającej się marki S&K!
A tutaj kilka inspiracji poczynionych przez Marzenkę ( tak na marginesie niezwykle szybkiej osóbki )

Piękna kartka ślubna


oraz cudownie słodka karteluszka dla malutkiej dziewczynki

W karteczkach Marzenka wykorzysała rameczki owal ornament , tekturowe sukieneczki , baza na której wykonana jest karteczka dla dziewczynki, element z zestawu floral2, etykietka oraz stempel "Witaj na świecie"

Witamy Was bardzo serdecznie!!! Rozgośćcie się i inspirujcie nas !!!

5 komentarzy:

Pasja Kati pisze...

Dziewczyny, gratuluję.
Marzenko niezwykłe inspiracje.

Gosia S. pisze...

Super! Gratulacje!

JaMajka pisze...

Super, witamy na pokładzie :)

Mellan pisze...

Witajcie w zespole :)

Madzioza pisze...

Hej:) Witam się i dziękuję!