Obserwatorzy

sobota, 5 maja 2012

Skrzydlaty motywator świąteczny oddam w dobre ręce

Pewnie obiło Wam się o oczy, że dziś ważny dzień dla scraperek? Wprawdzie National Scrapbooking Day, jak można się domyślić, ustanowione zostało w USA, ale skoro nie dorobiliśmy się własnego, podpinamy się pod już istniejące:-) 

Osobiście uczciłam je po prostu odrobiną czasu na "dłubanie", którego mam mniej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Z tego powodu dawno nie było mnie na tym blogu, a dziś gościnnie wracam.

Odwiedzam blog sklepu stempell&kartoon z pracą nie typowo scrapbookingową, bo klasyczne LOsy to nie moja działka, ale za to bardzo tekturkową. Zrobiłam zawieszkę- obrazek motywacyjny ze zdublowanym motywem skrzydeł. Jedne z nich to skrzydła anielskie, które znajdziecie w sklepie. Być może, tak, jak ja, zapomniałyście o nich w okresie świąt Bożego Narodzenia:-)? Wcale nie trzeba czekać całego roku, żeby mieć okazję do ich użycia! Dodatkowo wykorzystałam dwa elementy z zestawu etykietki+ramki 3 i bazę taga o fantazyjnym kształcie. Jak na świąteczną pracę przystało, skrzydła oprószyłam obficie brokatem.Czy nie sądzicie, że święto scrapbookingu to dobry pretekst, żeby bez wyrzutów sumienia stworzyć coś z papieru, zamiast oddawać się rytualnym sobotnim porządkom:-)? Jeśli potrzebujecie motywacji, powyższa zawieszka jest do wzięcia- wystarczy zostawić komentarz wyrażający chęć jej posiadania pod tą notką (czas- do soboty 12.05). Jeśli chętnych będzie więcej, urządzimy losowanie.

Bawcie się dobrze, nie zapomnijcie uczcić dzisiejszego święta! Mnóstwa inspiracji życząc pozdrawiam Was serdecznie :-)13 komentarzy:

Ela 17 pisze...

ALE TO PIĘKNE OCZYWISCIE JESTEM CHĘTNA

barbarahaft pisze...

no ja również chętnie przygarnę takie cudo...

Edyta pisze...

Ja też chętnie ją przygarnę.

iwonakra3 pisze...

cudny jest! Chętnie go przygarnę:)

barbaratoja pisze...

Chciałabym móc powiedzieć; moja ona jest;-)

aa_dorota pisze...

Motywacji mi ostatnio coś brak
Chętnie przygarnę ten przepiękny motywator

Marta - Martenka pisze...

Cudo! ja też chętnie ją przygarnę! :)

Ela08 pisze...

Prześliczna!!!
Poproszę

Anonimowy pisze...

Oczywiście,że chętnie przygarnę taką śliczność :-)

hiperbola@onet.pl

Wioletta pisze...

Ja też chce ja też;D;D

skrzatka pisze...

"jeśli będzie więcej chętnych"?
Raczysz, Pani żartować. Ja też chętna, tak.

skrzatka pisze...

"jeśli będzie więcej chętnych"?
Raczysz, Pani żartować. Ja też chętna, tak.

Unknown pisze...

z chęcią ją zmacam :D