Obserwatorzy

niedziela, 29 kwietnia 2012

Goście na blogu

Od niedawna mam przyjemność należeć do Design Teamu "Stempell&Kartoon", a trochę dłużej do zespołu projektantek sklepiku Na Strychu - dzięki temu pełnię dziś podwójną rolę, jestem jednocześnie gospodarzem i gościem :) Na gościnnych występach na blogu "Stempell&Kartoon" witam więc reprezentację DT "Na Strychu"!

Stryszkowy Design Team prezentuje dziś swoje prace z wykorzystaniem produktów Stempell&Kartoon (które to produkty są dostępne w stryszkowym sklepie). Jest nam niezmiernie miło, że możemy pracować z tak fantastycznymi materiałami i że możemy zaprezentować je szerszej niż zwykle publiczności :)
Przy okazji zapraszamy serdecznie do udziału w tekturkowo-stemplowym wyzwaniu, które właśnie rozpoczęło się na blogu Na Strychu.

Bardzo inspirująca okazała się dla naszego zespołu ramka-zegar. Wykorzystały ją w swoich pracach Drycha i Kasza. Obie stworzyły piękne kartki, każda we własnym stylu.

Praca Drychy (w tle pojawia się również stempel Border - kropki 2):Praca Kaszy:Niezwykłego taga z oknem i elementami ramki stworzyła ArteBanale:A ja trzymam się mojego upodobania do manekinów oraz trybików (w wersji stemplowej i tekturowej), z dodatkiem kliszy (również stemplowej i tekturowej) oraz borderu - kalendarza i odrobiny rozmaitych mediów:Jeszcze raz w imieniu DT Na Strychu dziękuję za zaproszenie, a w imieniu DT Stempell&Kartoon dziękuję za miłe odwiedziny :)

Pozdrawiam
Tores z rozdwojeniem jaźni

3 komentarze:

rudlis pisze...

Piękne te prace, każda bez wyjątku :)

JaMajka pisze...

Łał!!! Łaaaał!!! Co Wy robicie z tymi tekturkami, to jest mistrzostwo świata!!! :D

Drycha pisze...

Super jest gościć na Waszym blogu!!! :D
Napisałabym, że idę stemplować dalej ale chyba już czas się kłaść spać ;)))